A A A

Internauci projektują , ASUS buduje

4 listopada 2008, 10:40
Internauci projektują , ASUS buduje

Intel i ASUS zainicjowały wspólny projekt mający na celu skonstruowanie komputera, o jakim marzą internauci. W tym celu uruchomiona została witryna WePC.com, na której obie firmy proszą wszystkich użytkowników internetu o zgłaszanie pomysłów, wymianę uwag oraz włączenie się do globalnej rozmowy na temat idealnych komponentów komputera.

– Obie spółki połączyły się, żeby dać ludziom prawo głosu w zakresie projektowania technologii, których używają każdego dnia – powiedział Mike Hoeffinger z firmy Intel. – Firmy technologiczne zawsze prosiły klientów o opinie, ale to przedsięwzięcie jest zapowiadane jako nowe podejście do projektowania i klienta – dodaje Lillian Lin, dyrektor marketingu i planowania w ASUS.

Aktywni użytkownicy witryny WePC.com otrzymali możliwość wypowiadania się w trzech grupach tematycznych dotyczących netbooków, notebooków i notebooków do gier. Wszystkie zgłaszane projekty i pomysły będą oceniane przez konstruktorów z firmy ASUS i mogą mieć znaczący wpływ na powstanie już w 2009 r. rzeczywistego notebooka wybudowanego przez ASUS z procesorem Inetela w środku.

Na swojej stronie producenci zachęcają do uruchomienia wyobraźni i kreatywnego myślenia oraz zgłaszania pomysłów odnoszących się zarówno do rozwiązań dotyczących funkcjonalności, jak i ponadstandardowych propozycji.

Źródło: BBC, WePC.com


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto