A A A

Internet za darmo przez 15 miesięcy

31 lipca 2007, 14:38
Internet za darmo przez 15 miesięcy

Operator Tele2 wprowadził promocję, w której przez 15 miesięcy można za darmo korzystać z internetu. W ofercie znalazły się łącza o prędkości jednego i dwóch megabitów. Po upływie 15 miesięcy klient będzie zobowiązany do odpłatnego korzystania z internetu w Tele2 przez kolejne 21 miesięcy. W tym czasie cena usługi wyniesie 49 zł z VAT miesięcznie za łącze o prędkości 1 Mb/s i 94 zł z VAT za łącze 2 Mb/s.

Według wyliczeń Tele2 osoby, które skorzystają z promocji, mogą zaoszczędzić nawet 1525 złotych w porównaniu z ofertą promocyjną Telekomunikacji Polskiej - "megaInternet" i ponad 280 złotych w porównaniu z ofertą Netii.

Wraz z usługą stałego dostępu do internetu klient otrzymuje modem Thomson ST536, do którego można podłączyć jednocześnie dwa komputery. Jeden za pomocą portu USB, a drugi przez łącze ethernet. Gniazdko ethernetowe może także posłużyć do podłączenia routera, co pozwoli na zwiększenie liczby komputerów podłączonych do internetu.

Oferta promocyjna skierowana jest do osób mających dostęp do linii telefonicznych TP i potrwa do końca sierpnia.

Źródło: Tele2


Maciej Płochocki PCF
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Motorola P40 – znamy specyfikację
17 lutego 2019
W internecie pojawiła się prawdopodobna specyfikacja nowego urządzenia firmy Motorola. Smartfon może wykorzystać do działania procesor...


Hakerzy w słusznej sprawie
16 lutego 2019
Po nietypowe rozwiązanie sięgnął szwajcarski rząd. Świadomie zaprosił do ataku profesjonalnych hakerów, który mają „przetestować”...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto