A A A

Iomega Storcenter PX12-350R

31 sierpnia 2011, 08:55
Iomega Storcenter PX12-350R

Iomega ogłasza premierę nowych macierzy Iomega StorCenter px12-350r dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Iomega StorCenter px12-350r to rackowa macierz wysokości 2U, z miejscem na 12 dysków. Sprzedawana jest w dwóch podstawowych konfiguracjach: z dyskami 4 x 2TB (8TB)* oraz 4X 3TB (12TB). Użytkownicy mogą rozszerzać pojemność macierzy za pomocą dysków SATA 7200 obr/min. o kolejne zestawy czterech dysków do 12 x 3TB (36TB). Istnieje także opcja wykorzystania dysków SSD wysokiej wydajności o pojemności 128GB.

Urządzenie zostało wyposażone w doskonałe oprogramowanie i zaawansowane technologicznie komponenty. Uzyskana dzięki temu wydajność i pojemność sprawia, że StorCenter px12-350r doskonale nadaje się do centrów danych, wirtualizacji serwerów, archiwizacji oraz monitoringu wideo.

Dodatkowo macierze pozwalają na pełną migrację z Hyper-V Live, obsługują wiele poziomów RAID, zapewniają możliwość wymiany dysków podczas pracy i posiadają certyfikaty najpopularniejszych środowisk wirtualizacji. StorCenter px12-350r jest też jedyną macierzą dla SMB obsługującą natywnie technologię deduplikacji danych Avamar.

Więcej informacji na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto