A A A

Iriver Astell&Kern AK120 - przenośne audio

29 maja 2013, 12:06
Iriver Astell&Kern AK120 - przenośne audio

Iriver Astell & Kern AK120 to najnowsza propozycja przenośnego audio koreańskiego producenta zaprezentowana w maju podczas targów HI-END w Monachium.

Astell & Kern AK120 to jedyny na rynku przenośny odtwarzacz dual-mono, z dwoma niezależnymi torami dla prawego oraz lewego kanału, wyposażony w dwa przetworniki cyfrowo-analogowe Wolfson WM8740. W rezultacie, dynamika brzmienia jest jeszcze lepsza a scena muzyczna jeszcze szersza. Realizm odtworzonej muzyki stoi na najwyższym możliwym poziomie.

Producent zapewnia, że AK120 spokojnie zastąpi sprzęt stacjonarny a jednocześnie da swobodę podróżowania z ulubioną muzyką w najwyższej możliwej jakości.

Astell & Kern AK120 wraz z dobrze dobranymi słuchawkami ma sprawdzić się w każdym rodzaju muzyki. Dodatkowo intuicyjny, dotykowy interfejs 5-cio stopniowego equalizera, jedym muśnięciem palca pomoże odnaleźć oczekiwane brzmienie dodając wartości słuchanej muzyce. Jakość wykonania, możliwości brzmieniowe, dotykowy wyświetlacz IPS 2,4" to niezaprzeczalne zalety AK120. Uwagę zwraca również pojemność przenośnego odtwarzacza. Wbudowana pamięć 64GB oraz 2 dodatkowe sloty microSD obsługujące karty pamięci do 64GB każdy, dają razem możliwość pomieszczenia 192GB danych, to pułap nieosiągalny dotychczas dla żadnego z przenośnych urządzeń muzycznych.

Pierwsza partia urządzeń ma trafić do sprzedaży w drugiej połowie czerwca. Cena sprzętu została ustalona w Polsce na 4500zl brutto. W zestawie klient otrzymuje ręcznie szyty pokrowiec z włoskiej skóry.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto