A A A

JAM Dynamite - mały, ale ma kopa

23 września 2016, 12:10
JAM Dynamite to bezprzewodowy głośnik oferujący dźwięk w systemie stereo. Urządzenie wyposażono w dwa aktywne przetworniki i dwa pasywne radiatory. Rozwiązanie to ma się przełożyć na właściwą moc basów i jakość emitowanych dźwięków.
JAM Dynamite - mały, ale ma kopa

Głośnik łączy się z innymi urządzeniami za pośrednictwem technologii Bluetooth. Wystarczy, że sprzęt wyposażony w tę funkcję - przykładowo telefon - znajduje się w promieniu 10 metrów, by Dynamite mógł grać nadawane przez niego dźwięki. Użytkownik może również odbierać połączenia telefoniczne bezpośrednio przez sam głośnik.

Wodoodporny korpus IPX4, ma zapewnić ochronę przed zalaniem, dlatego bez obaw możemy spacerować z nim po deszczu. Gadżet jest rozmiarów małej butelki wody, a więc podróżowanie z Dynamite nie powinno nastręczać problemów. Wyposażony w mały karabińczyk umożliwia przymocowanie go np. na szlufce spodni albo przy plecaku bez obawy o zgubienie.

Akumulator zasilany przez USB gwarantuje pięć godzin nieprzerwanego grania. Powinno to starczyć na spotkanie ze znajomymi czy wypad za miasto, bez ciągłego zerkania na stan naładowania baterii.

JAM Dynamite dostępny jest w cenie 199 zł.

Cechy produktu:

- System dźwiękowy stereo
- Możliwość odbierania rozmów telefonicznych
- Moc 2 x 4,5 W
- Stopień wodoszczelności IPX4
- Technologia Bluetooth
- Zasięg do 10m
- Czas pracy do 5 godzin

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto