A A A

JAM Replay – muzyka w plenerze

25 kwietnia 2016, 10:00
Rynek głośników mobilnych rozrasta się w zastraszającym tempie. Jednym z producentów takich urządzeń jest JAM. Ciekawą propozycja marki jest Replay – przenośny głośnik przypominający... kubek.
JAM Replay – muzyka w plenerze

Urządzenie jest nie większe od połowy przeciętnej piłki do baseballa - pomimo swoich małych wymiarów charakteryzuje się czystymi dźwiękami wysokimi oraz głębokimi basami.

Dzięki swojej gumowanej powierzchni oraz możliwości buforowania muzyki za pośrednictwem Bluetooth w odległości do 9 m od urządzenia magazynującego, głośnik z pewnością sprawdzi się wśród amatorów spotkań plenerowych. Za mobilnością produktu przemawia również pojemna bateria, pozwalająca na korzystanie z niego do 5 godzin przy pełnym naładowaniu.

Podobnie jak inne modele tego producenta, JAM Replay wyposażony został w mikrofon i przycisk rozmowy telefonicznej, które umożliwiają odbieranie i rozmowę bez konieczności sięgania po komórkę.

Urządzenie kosztuje około 142 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
mangio
mangio
25 kwietnia 2016, 12:34
Dobre na piwko w plenerze, chociaż mozna się zapomniec. Ja przynajmniej z podobnego pije kawę w pracy :)
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto