A A A

JBL Pulse - disco na wynos

6 grudnia 2013, 13:40
JBL Pulse - disco na wynos

JBL zaprezentowało Pulse – świecącą, bezprzewodową kolumnę stereo.

Producent zapewnia, że dwa zamontowane w JBL Pulse przetworniki o średnicy 40 mm i mocy 6W oraz wbudowany port basu potrafią oddać charakter każdej muzyki, tak we wnętrzu jak i pod gołym niebem. Zwłaszcza w terenie bezcenna jest bezprzewodowa łączność przez Bluetooth (przy pomocy NFC) z przenośnymi źródłami dźwięku, oraz właściwości baterii litowo-jonowej, gwarantującej co najmniej pięć godzin nieprzerwanej pracy.

Elementem wyróżniającym urządzanie są zainstalowane na skorupie kolumny 64 programowalne światła LED – ich kolor i jasność a także rytm pulsowania można zaprogramować tak, aby stanowiły ilustrację muzyki, obrazowo oddając cały jej charakter i dynamikę. Pięć gotowych aranżacji świetlnych, z którymi Pulse schodzi z taśmy produkcyjnej, można wzbogacić nieograniczoną liczbą opcji, które czekają w sieci, gotowe do ściągnięcia w postaci aplikacji JBL. Potem wystarczy je tylko modyfikować jednym dotknięciem palca.

JBL Pulse – cena 899 złKrzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto