A A A

JBL Reflect Aware - słuchawki z wtykiem Lightning

2 sierpnia 2016, 12:00
Premiery nowych iPhone’ów 7 można spodziewać się we wrześniu tego roku, ale już teraz z dużym prawdopodobieństwem wiadomo, że zrezygnowano w nich z jacka audio 3,5 mm. Oznacza to, że do słuchania muzyki potrzebne będą użytkownikowi słuchawki z wtykiem Lightning.
JBL Reflect Aware - słuchawki z wtykiem Lightning

Można się zastanawiać czy to rozwiązanie jest słuszne czy raczej w jakiś sposób godzi w użytkowników, ale Apple ma zwyczaj konsekwentnie podążać obraną drogą. Jeśli zatem rzeczywiście zdecydowano o rezygnacji z jacka audio, to nic tego nie zmieni i nowy iPhone 7 pojawi się we wrześniu jedynie ze złączem Lightning. Słuszniejsze wydaje się zatem pytanie o słuchawki z wtykiem Lightning na polskim rynku. Tu z odsieczą przychodzi marka JBL i jej słuchawki JBL Reflect Aware. To pierwsze aktywnie tłumiące hałas słuchawki sportowe wyposażone w złącze Lightning. Są odporne na pot, umożliwiają regulacją poziomu hałasu z otoczenia, a do tego brzmią doskonale, gdyż firma JBL od 70 lat opracowuje urządzenia w technologii naturalnie brzmiącego dźwięku na miarę kina czy profesjonalnego studia nagraniowego.

JBL Reflect Aware to pierwsze słuchawki sportowe z funkcją tłumienia zakłóceń oraz technologią adaptacyjnej kontroli dźwięków. Zależnie od preferencji oraz warunków treningu można zachować odpowiednią świadomość otoczenia. Równocześnie odfiltrowując wszelkie zakłócenia można skupić się wyłącznie na treningu.

Również budowa słuchawek JBL Reflect Aware jest unikalna - odblaskowa konstrukcja opracowana została z myślą o sportowcach i zapewnia wysoką ergonomiczność wkładek, które pozostają w uchu bez względu na intensywność ćwiczeń. Są odporne na pot, przewody się nie plączą, a słuchawki nie wymagają baterii do działania, ponieważ złącze Lightning dostarcza zasilanie oraz cyfrowy dźwięk bezpośrednio z urządzenia Apple.

Dzięki słuchawkom JBL Reflect Aware można w czasie treningu pozostać czujnym w czasie ćwiczeń lub odfiltrować zakłócenia i skoncentrować się na treningu. Wszystko zgodnie z własnymi potrzebami. Równocześnie są one odpowiedzią rynku na zapotrzebowanie, które pojawi się wraz z nową generacją iPhone'ów 7.

Cena: 749 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto