A A A

Jabra Evolve2 75 – słuchawki do pracy hybrydowej

12 października 2021, 16:00
Jabra Evolve2 75 – premiera zestawu słuchawkowego dla firm.
Jabra Evolve2 75 – słuchawki do pracy hybrydowej

 

Wydajniejsza praca

 

Jabra Evolve2 75 to świeżutki, bo zaprezentowany przed godziną zestaw słuchawkowy dla przedsiębiorstw. W związku z coraz bardziej popularną pracą w słuchawkach Evolve2 75 zastosowano innowacje, które mają poprawić jakość i wydajność elastycznej pracy.

Ergonomiczne nauszniki, w których umieszczono zmniejszające nacisk na uszy podwójne gąbki (z miękkiej i twardszej pianki) powleczono sztuczną skórą poprawiającą wentylację. Taki zabieg z kolei umożliwił optymalizację krzywizny i wyściółki pałąka, dzięki czemu zestaw słuchawkowy skuteczniej chroni przed hałasem i dobrze trzyma się na głowie.

 

24 godziny na jednym ładowaniu

 

Jabra Evolve2 75 mają w pełni regulowany mechanizm aktywnej redukcji hałasu (ANC), dzięki czemu można ustawić stopień, w którym dźwięki z otoczenia mają być słyszalne. Przycisk HearThrough umożliwia wsłuchiwanie się w dźwięki otoczenia bez konieczności zdejmowania zestawu z głowy.

Wyposażone w opuszczany mikrofon słuchawki łączą się smartfonem za pomocą łącza Bluetooth 5.2 (lub z komputerem w taki sam sposób oraz za pomocą załączonego kabla USB C). Zasięg bezprzewodowego połączenia (maks. liczba sparowanych urządzeń – 8, jednocześnie – 2) wynosi aż 30 m. Zestaw ważący 197 g umożliwia na jednym ładowaniu odtwarzanie muzykę przez 36 godzin lub prowadzenie rozmów (bez ANC i wskaźnika zajętości) przez 24 godziny.

Słuchawki Jabra Evolve2 75, które można ładować przewodowo jak i bezprzewodowo (stację dokującą trzeba dokupić osobno) ukażą się w sprzedaży 15 października i będą kosztowały ok. 1500 zł.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto