A A A

Jabra na CES 2019: Elite 85 i nowa wersja Move

10 stycznia 2019, 07:05
Jabra przywiozła na targi CES do Las Vegas dwa nowe modele słuchawek: Elite 85 oraz zaktualizowaną wersję Move.
Jabra na CES 2019: Elite 85 i nowa wersja Move

Słuchawki Elite 85h to konstrukcja nauszna wyposażona w technologię AI do inteligentnego, adaptacyjnego przetwarzania dźwięku. W słuchawkach znalazło się także miejsce na aktywną redukcję szumów ANC oraz akumulator, który zapewni pracę do 32 godzin na jednym ładowaniu. Słuchawki Jabra Elite 85h korzystają z 6 wbudowanych w obudowę mikrofonów oraz 40-milimetrowych przetworników. Akcesorium może pochwalić się także zintegrowanym asystentem głosowym.

Odświeżony model Move w tym roku stawia na dłuższy czas pracy na baterii - aż do 14 godzin bezprzewodowego połączenia przy jednoczesnym zachowaniu tej samej jakości dźwięku, co w poprzednich wersjach.

Słuchawki Jabra Elite 85h będą dostępne w Polsce w cenie 1299 złotych, a za odświeżony model Move trzeba będzie zapłacić 429 zł. Zestawy trafią do sprzedaży w drugim kwartale 2019 roku.


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Usprawnione Mapy Google'a
18 października 2019
Google ułatwia raportowanie utrudnień w ruchu drogowym oraz dodaje nową funkcję do aplikacji Mapy w wersji na urządzenia z systemem iOS.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto