A A A

Jedyna taka podróba Wii na polskim rynku

10 grudnia 2008, 10:46
Do polskich sklepów za sprawą firmy Speed-Link powinna już trafiać konsola VMAX16. Jeden rzut oka na urządzenie nie pozostawia wątpliwości, którą japońską zabawką inspirowany jest ten chiński produkt.
Jedyna taka podróba Wii na polskim rynku

Zestaw VMAX16 oprócz samej konsoli zawiera kartridże z 39 grami oraz sześć kontrolerów do gier, m.in. w kształcie rakiety tenisowej, kija golfowego, kija baseballowego oraz rakietki do ping ponga. Pady mają wbudowane czujniki ruchu, co daje się wykorzystać podczas grania w zamieszczone na oddzielnym kartridżu gry sportowe – baseball, golf, tenis, tenis stołowy, piłka nożna, kręgle oraz boks.

Pozostałe gry to zręcznościówki, w których do sterowania używa się klasycznie wyglądającego joypada. Cena całego zestawu ustalona została na 149 zł.

Przy wszystkich swoich zaletach VMAX16 ma jedną poważną wadę. Nie jest to Wii i prawdopodobnie nawet nie ma szans powalczyć jak równy z równym z produktem Nintendo.

Źródło: Speed-Link


Maciej Płochocki PCF
Tagi: gry, sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


TMTG ma szefa
9 grudnia 2021
Kongresman Devin G. Nunes, członek komisji ds. wywiadu Izby Reprezentantów, będzie zarządzać firmą Trump Media & Technology Group (TMTG).

Samolot napędzany wodorem
9 grudnia 2021
Opracowano koncepcję samolotu średniej wielkości, którego wodorowe silniki pozwolą pokonać duże dystanse bez lądowania.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto