A A A

Jedziesz na wakacje? Poszukaj znajomych

20 kwietnia 2009, 13:41
Internetowy serwis Hotele.oceniacz.pl, oferujący możliwość oceniania przez internautów hoteli zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, dodał nową funkcję: możliwość wyszukiwania osób, które na wakacje jadą do tego samego hotelu.
Jedziesz na wakacje? Poszukaj znajomych

Dotychczas jedyną metodą na poznanie informacji, kto z planujących wakacyjną podróż wybiera się do danego hotelu, było wysyłanie zapytań na fora tematyczne. Nie można było uzyskać informacji od biur podróży, gdyż te nie mogą przekazywać klientom listy osób, które jadą na dany turnus do tego samego hotelu. Z kolei wysyłanie postów na forach turystycznych często pozostawało bez odpowiedzi.

Nowe funkcje serwisu Hotele.oceniacz.pl mają to zmienić. Internauta oprócz wystawiania ocen hotelom, które odwiedził, może teraz wprowadzić informacje na temat swojego przyszłego wyjazdu. Wystarczy, że poda termin wyjazdu i powrotu, a także wybierze jeden ze zdefiniowanych w bazie serwisu 4 tys. punktów hotelowych na całym świecie. Oprócz tego może podać liczbę osób, organizatora wyjazdu oraz dane kontaktowe. Dzięki podawanym informacjom internauci mogą skontaktować się i zawrzeć znajomość z osobami udającymi się na wakacje w to samo miejsce jeszcze przed wyjazdem. Nie bez znaczenia jest też to, że dzięki namiarom udostępnianym przez użytkowników serwisu łatwiej będzie wybrać hotel, opierając się nie tylko na ocenach wystawionych w serwisie, ale także kontaktując się z osobami, które w danym miejscu już były.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto