A A A

Joystick Ravcore Javelin

15 września 2016, 14:30
Ravcore prezentuje joystick Javelin, dzięki któremu nawet początkujący pilot może stać się asem przestworzy. Bezstykowe, magnetyczne czujniki w joysticku zapewniają dużą precyzję oraz wytrzymałość nawet przy długim i intensywnym użytkowaniu.
Joystick Ravcore Javelin

Javelin jest wyposażony w 4 osie sterowania (X, Y, przepustnica, ster pionowy) o regulowanej dokładności. Dźwignia przepustnicy jest wygodnie osadzona na podstawie joysticka. Dodatkowy, 8-kierunkowy „grzybek" umożliwia konfigurację poleceń w 2 trybach (po 4 ustawienia w każdym trybie), aby móc np. wygodnie rozglądać się po kokpicie bez konieczności używania dodatkowo myszy czy klawiatury. Ponadto, użytkownik może samodzielnie przypisać funkcje kolejnym kilkunastu przyciskom, aby rozgrywka i wszystkie powietrzne manewry odbywały się maksymalnie płynnie. Dodatkowe zabezpieczenie przycisku FIRE chroni przed przypadkowym oddaniem serii strzałów podczas wykonywania manewrów wokół obiektów lub pojazdów sojuszniczych.

Poza szeroką funkcjonalnością i intuicyjną obsługą joystick Javelin charakteryzuje się ergonomiczną budową, dzięki której użytkownik nie czuje zmęczenia nawet po długich i intensywnych rozgrywkach w grach takich jak „War Thunder", „Microsoft Flight Simulator" czy też „Il-2 Sturmovik: Bitwa o Stalingrad".

Joystick Ravcore Javelin jest już dostępny w sprzedaży.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto