A A A

Już jutro prezentacja nowego iPada i Apple Watcha

7 września 2020, 16:40
Apple szykuje na 8 września dwie niespodzianki dla fanów.
Już jutro prezentacja nowego iPada i Apple Watcha

 

Firma powoli ujawnia kolejne gadżety na ten rok

 

Już jutro możemy spodziewać się zapowiedzi iPada Air 4 oraz Apple Watcha 6. Na temat obu urządzeń ukazały się pierwsze przecieki.

 

Nowy iPad

 

Wygląd urządzenia zdradzili przedwcześnie producenci etui, którzy opublikowali zdjęcia oprawionego w nie tabletu. Przeciek sugeruje, że sprzęt nie będzie wspierać technologii Face ID, możliwe jednak że pod przyciskiem włączającym zostanie ukryty czujnik odcisków palca.

Choć zdjęcia producentów sugerują obecność złącza Lightning, firma najprawdopodobniej przerzuci się wreszcie na standard USB-C. Tablet będzie wyposażony w 10,8-calowy ekran oraz procesor Bionic A13. Nie wiadomo natomiast, ile pamięci RAM znajdzie się na pokładzie.

 

Zegarek, który... skontroluje glikemię

 

Apple Watch szóstej generacji ma być natomiast nieco większy od poprzedników. Te były sprzedawane z kopertą o przekątnej 38 lub 42 mm, nowy model ma urosnąć do 40 i 44 mm. Nieco zaskakujące są doniesienia o wbudowanym w urządzenie glukometrze. Nie wiadomo jednak, jak dokładnie miałby on działać. Przekonamy się o tym już jutro.

Fot. Apple


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto