A A A

Już nie tylko studenci – Adobe CC dla wszystkich

20 marca 2020, 13:50
Przez najbliższe 2 miesiące z pakietu CC będą mogli korzystać wszyscy posiadacze Creative Clouda – nie tylko klienci z segmentu edukacyjnego.
Już nie tylko studenci – Adobe CC dla wszystkich

Po doskonale przyjętym ułatwieniu dla studentów i nauczycieli, którzy chcą kontynuować naukę zdalnie, Adobe wyszło z inicjatywą rozszerzenia możliwości korzystania z promocji. Creative Clouda mogą teraz bezpłatnie używać wszyscy jego posiadacze.

Aby skorzystać z tego udogodnienia, należy po prostu na 2 miesiące zawiesić płatność. Wystarczy zalogować się do swojego konta i na stronie zarządzania planem odhaczyć opcję anulowania planu. W przyczynie rezygnacji zaznaczamy „Inne", a następnie klikamy przycisk przejścia dalej do czasu, aż pojawi się możliwość wyboru nowego pakietu. Wówczas wybieramy ofertę 2 miesięcy za darmo.

Tym sposobem nie tracimy dostępu do funkcji CC, bo przedłużamy subskrypcję w innej formie – 60 dni za darmo. Po tym okresie opłata za pakiet będzie wznowiona i naliczy się automatycznie, jak dotychczas.

Program przez wybrane 2 miesiące będzie działał bez zmian, a my zaoszczędzimy. Dla niektórych osób pracujących z użyciem pakietu, szczególnie w przypadku, gdy obowiązują ich kontrakty inne niż umowy o pracę, taka opcja daje szansę na dodatkowe oszczędności w okresie zmniejszonej liczby zleceń.

Jak widać, w obecnym okresie spowolnienia coraz więcej firm proponuje swoje wsparcie  i umożliwia wygodniejszą pracę zdalną.

fot. Szabo Viktor – Unsplash


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto