A A A

Już w sobotę największa impreza dla graczy

20 listopada 2008, 10:51
Już w najbliższą sobotę, 22 listopada, rozpoczną się dwudniowe Targi Multimediów Poznań Game Arena. Tegoroczne wydanie jest już piątą edycją największej w Polsce imprezy poświęconej nowoczesnym technologiom i rozrywce.
Już w sobotę największa impreza dla graczy

Główny sponsor imprezy – Microsoft, oficjalni sponsorzy – Intel, Hewlett-Packard oraz inni wystawcy (wśród których znajdą się m.in. Ubisoft, Creative, Electronic Arts, ASUS, Games Workshop) zadbają o najwyższy poziom rozrywkowej oprawy jubileuszowego wydania targów, a komputery na Poznań Game Arena dostarczy NTT System. W tym roku będą to NTT GAME W 909A SLI READY, dostępne w dwóch różnych konfiguracjach opartych na najnowszych i najwydajniejszych technologiach mających zapewnić pełnię płynności i graficznych detali podczas rozgrywek.

Cała impreza, wzorem lat poprzednich, została podzielona na trzy areny:

• DIGITAL ARENA – poświęcona rozrywce multimedialnej, grom komputerowym, nowoczesnym technologiom;

• FANTASY ARENA – dedykowana zwolennikom gier karcianych, planszowych, pasjonatom szachów i brydża, a zarazem będąca miejscem spotkań miłośników literatury fantasy;

• PAINTBALL ARENA - przeznaczona dla miłośników sportów ekstremalnych, na której oczywiście będzie królował paintbal.l

Niezwykłą atrakcję dla odwiedzających Targi Multimediów Poznań Game Arena przygotowała firma Creative, która oprócz stoiska, na którym zaprezentuje najnowszą ofertę superwydajnych kart dźwiękowych serii Sound Blaster X-Fi Titanium, zorganizuje emocjonujący turniej, w którym do wygrania będzie CITROEN C1. Wszyscy chętni do wzięcia udziału w turnieju muszą mieć ukończone 18 lat, pierwszego dnia imprezy odwiedzić stoisko Creative, doświadczyć brzmienia nowych kart i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Spośród ważnych kuponów zgłoszeniowych co godzinę będzie losowana osoba, która po weryfikacji zostanie zaproszona do niedzielnego turnieju. Udział w nim weźmie dwunastu finalistów. Na turniej przygotowywana jest specjalna gra, która da szanse na wygraną nie tylko najlepszym polskim e-sportowcom, ale wszystkim fanom elektronicznej rozrywki. Regulamin turnieju dostępny będzie na stoisku oraz na stronach PGA.

Miejscem Targów Multimediów Poznań Game Arena 2008 będzie Pawilon 5, (wejście od ul. Bukowskiej) Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Koszt imprezy to 15 zł za bilet jednodniowy, jednorazowy, który traci ważność po opuszczeniu terenu Targów Multimediów, oraz 23 zł za bilet dwudniowy, umożliwiający wielokrotny wstęp na teren Targów Poznań Game Arena.

Źródło: PAP, informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto