A A A

K550 MKIII - słuchawki wokółuszne AKG

16 stycznia 2018, 14:30
Marka AKG zaprezentowała referencyjne słuchawki wokółuszne, w których zastosowano ciekawe rozwiązania konstrukcyjne.
K550 MKIII - słuchawki wokółuszne AKG

AKG K550 MKIII to referencyjne zamknięte słuchawki wokółuszne. Inżynierom AKG udało się osiągnąć równowagę pomiędzy jakością izolacji dźwięków w słuchawkach zamkniętych, a przestrzennym precyzyjnym brzmieniem konstrukcji otwartej. W ten sposób powstały referencyjnej klasy słuchawki, które nadają się do użytku prywatnego zarówno w domu, jak i w podróży.

Słuchawki wyposażone są w przetworniki o średnicy 50 mm, które dostarczają brzmienie AKG dobrze znane z systemów hi-fi oraz różnych urządzeń przenośnych. Brzmienie to charakteryzuje się głębokim basem oraz bogactwem pasma średniego. Są to równocześnie największe przetworniki spośród tych zastosowanych w innych produktach linii.

Duże, miękkie nausznice oraz specjalnie zaprojektowany pałąk zapewniają komfort dopasowania, a mechanizm składania na płasko 2D-Axis pozwala na wygodny transport słuchawek. Stosunkowo lekka waga umożliwia wiele godzin użytkowania.

Sugerowana cena detaliczna: 999 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto