A A A

KAZAM Life C4 – tradycyjny telefon z klapką

26 maja 2014, 07:50
Brytyjska marka telefonów KAZAM zaprezentowała model dla miłośników klasycznych urządzeń mobilnych. KAZAM Life C4 to klasyczny telefon, wyposażony w klapkę.
KAZAM Life C4 – tradycyjny telefon z klapką

Na ekranie o przekątnej 2,2 cala znajdują się większe niż w smarfonach ikony menu. Klawiatura wyposażona jest w duże przyciski. Dodatkowo, ułatwieniem będą znajdujące się tuż pod ekranem 3 klawisze szybkiego wybierania najczęściej używanych numerów (po ich uprzednim zaprogramowaniu - np. mąż/żona, dziecko). Z tyłu obudowy znajdziemy przycisk SOS, po naciśnięciu którego w przypadku zagrożenia, zostanie automatycznie zainicjowane połączenie lub zostanie wysłany SMS do ustawionych wcześniej numerów alarmowych.

KAZAM Life C4 działa nawet do 240 godzin, ponieważ posiada pojemną baterię 800 mAh. Z boku obudowy znajdują się trzy dostępne przyciski - pierwszy aktywujący funkcję aparatu oraz dwa do ustawiania głośności. Użytkownicy mogą korzystać z dodatkowych funkcji jakie posiada telefon - kalkulatora, budzika, radia FM. Niezmiernie przydatna może się okazać funkcja latarki, włączana poprzez dłuższe naciśnięcie klawisza "0". Po zamknięciu klapki, na panelu frontowym widoczne są 3 diody informujące o nieprzeczytanej wiadomości, nieodebranym połączeniu lub rozładowanej baterii.

W Polsce KAZAM Life C4 będzie dostępny w kolorze grafitowym.

Sugerowana cena detaliczna: 169 zł

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto