A A A

Kamera 3D dla Kowalskiego

28 lipca 2010, 10:38
Kamera 3D dla Kowalskiego

Zgodnie z naszymi zapowiedziami, Panasonic przedstawił dzisiaj pierwszą na świecie konsumencką kamerę 3D, HDC-SDT750, która umożliwia rejestrowanie trójwymiarowego obrazu 3D przez proste podłączenie wymiennego obiektywu 3D.

Nowa kamera systemu 3MOS, w której wykorzystano zaawansowane technologie video firmy Panasonic, pozwala użytkownikom kręcić własne filmy 3D, co do niedawna było możliwe wyłącznie dla profesjonalnych producentów filmowych.

Aby nagrywać filmy 3D, wystarczy podłączyć wymienny obiektyw trójwymiarowy dołączony do pierwszej na świecie konsumenckiej kamery 3D, HDC-SDT750. Przekonujące, realistyczne obrazy 3D, podobne do tych, które powstają z wykorzystaniem technologii Panasonic 3D na użytek hollywoodzkich filmów, teraz mogą być rejestrowane i oglądane w domu.

Kamera jest wyposażona w wiele zaawansowanych funkcji, w tym system 3MOS z ulepszonymi technologiami redukcji szumu, nagrywanie w formacie 1080/50p, tryb iA (inteligentny automatyczny), nowy system HYBRID O.I.S. (optyczny stabilizator obrazu) oraz bogate możliwości sterowania ręcznego.

System 3MOS z ulepszonymi technologiami redukcji szumu rejestruje znacznie lepszy obraz w słabym świetle. Inne zaawansowane funkcje do łatwego, kreatywnego filmowania to m.in. nagrywanie w ultrapłynnym formacie 1080/50p, tryb iA z nowym stabilizatorem HYBRID O.I.S. oraz możliwości sterowania ręcznego za pomocą pierścienia.


PC Format
Tagi: film, sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto