A A A

Kamera MFT od Panasonica

28 grudnia 2010, 12:09
Kamera MFT od Panasonica

Panasonic wprowadził na rynek kamerę opartą na popularnym standardzie Mikro Cztery Trzecie.

Kamera AG-AF100 to urządzenie, które skierowane jest do profesjonalistów, o czym świadczy nie tylko cena, ale i jego parametry. Nowy produkt Panasonica nagrywa obraz w formacie 1080p AVCHD i zapisuje go na kartach SD lub nośniku zewnętrznym poprzez kabel HD-SDI. Oprócz tego pozwala on na rejestrację obrazu w innych opcjach standardu 1080: 60i, 50i, 30p i 25p, a także w formacie wyjściowym 720.

Należy wspomnieć również, że AG-AF100 pozwala na wykorzystanie standardowych akcesoriów pasujących do lustrzanek standardu Mikro Cztery Trzecie. Pozwoli to użytkownikom na wykorzystywanie tych samych obiektywów w trakcie robienia zdjęć oraz kręcenia materiałów wideo. W sferze audio kamera pozwala na nagranie dźwięku Dolby AC3 oraz podłączenie zewnętrznego mikrofonu.

Najmniej ciekawa jest sama cena urządzenia – blisko 5 tysięcy dolarów.

Źródło: informacje prasowe / ubergizmo


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: film
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościAutoMapa wprowadza CB Radio
25 kwietnia 2019
Producenci AutoMapy opublikowali najnowszą wersję najpopularniejszej polskiej nawigacji wyposażoną po raz pierwszy w mobilne CB Radio. AutoCB...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto