A A A

Kamera samochodowa Car Black Box Dual GPS MM334

22 listopada 2013, 08:03
Kamera samochodowa Car Black Box Dual GPS MM334

Firma Manta S.A. poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży kamery samochodowej Car Black Box Dual GPS MM334.

Nadchodząca zima to dobry moment, aby pomyśleć o zainwestowaniu w takie urządzenie - pierwsze przymrozki i opady śniegu to zawsze okres, w którym zwiększa się liczba kolizji drogowych. Często w takich sytuacjach dochodzi do sporów pomiędzy uczestnikami, kto zawinił. Dlatego też warto wyposażyć swój samochód w kamerę rejestrującą wydarzenia na drodze. Tego typu nagrania szybko mogą rozwiać wszelkie wątpliwości, co do wydarzeń, które miały miejsce podczas jazdy. Dodatkowo wbudowany odbiornik GPS pozwala na dokładną lokalizację miejsca, w którym powstał nagrany materiał, co może okazać się przydatne w czasie rozpatrywania sprawy przez policję czy sąd.

Manta Car Black Box Dual GPS MM334 to rozwiązanie dla wszystkich kierowców. Niewielką kamerę montujemy na przedniej szybie auta, a zasilanie podłączamy do gniazda zapalniczki. Od tej chwili urządzenie może działać bez naszego udziału. Kamera automatycznie uruchomi się w chwili włączenia silnika i od razu zacznie rejestrować przebieg jazdy. Wbudowany czujnik GPS dodatkowo zapisze nasze dokładne położenie, a mikrofon zarejestruje wszystkie dźwięki. Przewidziano także możliwość wykonywania zdjęć.

Tym, co odróżnia Manta Car Black Box Dual GPS MM334 od innych podobnych produktów dostępnych na rynku, to wbudowane dwie kamery, które jednocześnie rejestrują zarówno wydarzenia mające miejsce z przodu, jak i wewnątrz auta. Dzięki szerokim kątom widzenia – 140 stopni z przodu i 120 stopni z tyłu – kamera jest w stanie nagrać obraz pokazujący znacznie większą przestrzeń. To, co zostało uchwycone przez obiektywy w każdej chwili możemy podejrzeć na kolorowym wyświetlaczu o przekątnej 2,7 cala. Wysokiej jakości nagrania w popularnym formacie AVI o rozdzielczości 1280x480p można przechowywać na zewnętrznej karcie pamięci microSD o pojemności do 32GB.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto