A A A

Kamerki Transcend DrivePro Body

21 lipca 2016, 07:10
Firma Transcend przedstawia kamerki osobiste stworzone z myślą o służbach mundurowych oraz ochroniarzach. Razem z kamerkami debiutuje też dedykowana im stacja dokująca.
Kamerki Transcend DrivePro Body

DrivePro Body 20 oraz DrivePro Body 52 są wytrzymałymi kamerkami osobistymi, które nagrywają materiał w rozdzielczości 1920x1080 przy 30 klatkach na sekundę. Spełniają wymagania normy IPX4, a więc są odporne na bryzgi wody z dowolnego kierunku. Ich solidna, gumowana obudowa wytrzyma upadki (norma MIL-STD-810G 516.6). Ponadto są one przystosowane do pracy w temperaturach od -20 do 65 stopni Celsjusza.

Obie kamerki posiadają wbudowany akumulator litowo-polimerowy, mikrofon oraz 32 GB pamięci MLC. Podstawową różnicą między prezentowanymi modelami jest umiejscowienie obiektywu oraz jego parametry. DrivePro Body 20 ma obiektyw wbudowany w korpus, posiada on przesłonę F/2.8 oraz kąt nagrywania 160 stopni. DrivePro Body 52 został wyposażony w obiektyw na elastycznym przewodzie o długości 1,2 m. Ma on trochę węższy kąt nagrywania 130 stopni, ale za to o niższej wartości przesłony F/1.8. Dzięki takiej konstrukcji DrivePro Body 52 można nosić w pokrowcu przy pasku od spodni, a jej obiektyw przypiąć przy koszuli.

Modele 20 oraz 52 występują w wersjach standardowych oraz w odmianach oferujących szyfrowanie nagrań. Szyfrowanie jest w stanie utrudnić przejście zgromadzonych danych w niepowołane ręce. Deszyfracja materiału wideo następuje przy pomocy wcześniej ustawionego hasła na platformie PC.

Kamerki do komunikacji z komputerami wykorzystują interfejs USB 2.0. Ponadto zostały one wyposażone w moduł Wi-Fi, który umożliwia podgląd obrazu na żywo na urządzeniach iOS oraz Android. Firmy, służby i instytucje planujące użytkowanie kamerek DrivePro Body w większych ilościach mogą wyposażyć się w stację dokującą z interfejsem USB 3.0 oraz zewnętrznym zasilaczem. Pozwala ona na ładowanie akumulatorów oraz jednoczesne zgrywanie obrazu z 6 kamerek. Stacje można łączyć szeregowo, maksimum do trzech stacji w szeregu, co sumarycznie umożliwia obsługę 18 kamerek.

Sugerowane ceny produktów Transcend:

- DrivePro Body 20 - 560 PLN

- DrivePro Body 20 z mechanizmem szyfrowania danych - 685 PLN

- DrivePro Body 52 - 685 PLN

- DrivePro Body 52 z mechanizmem szyfrowania danych - 810 PLN

- Stacja dokująca - 590 PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto