A A A

Kamery zarejestrowały wybuch iPhone'a 6S Plus

20 marca 2017, 14:00
Na filmie nagranym w australijskim sklepie z telefonami uchwycono wybuch smartfona Apple.
Kamery zarejestrowały wybuch iPhone'a 6S Plus

Mężczyzna znajdujący się przy ladzie chciał oddać do naprawy solidnie poturbowany smartfon. Urządzenie miało potłuczoną szybkę, a do tego właściciel skarżył się na nieprawidłowości w działaniu ekranu i baterii. Opisując swój problem, nie wiadomo czemu, uciskał obudowę. W pewnym momencie, iPhone po prostu się zapalił, a mężczyzna odruchowo odrzucił go w stronę ekspedienta.

 

Po chwili, sprzedawca ugasił urządzenie używając gaśnicy. Nikomu nic się nie stało, ale sklep został zamknięty na resztę dnia, a świadkowie zdarzenia zapewne prędko nie zapomną tego co się stało.

Nie są znane dokładne okoliczności i sposób użytkowania smartfonu, więc ciężko ocenić, co było powodem samozapłonu, ani stanu, w jakim znajdował się w momencie przyniesienia go do sklepu. Nie mniej jednak, warto traktować to wydarzenie jako przestrogę.


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
lactoral
lactoral
21 marca 2017, 06:29
Trzeba zauważyć, w jakim stanie jest telefon więc to nie wina telefonu tylko użytkownika. Z tej historii cieszy mnie jedno, że użytkownik myślał (szanował swój portfel) i nie poszedł do serwisu Apple.
dawidsab
dawidsab
20 marca 2017, 17:23
Witam! Czyli... "iPhone 6S Plus" poszedł w ślady "Samsunga Galaxy Note 7"? :oczy:  Też lubi wybuchać :P .
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto