A A A

Karaoke ze Spotify?

2 lipca 2020, 08:00
Serwis uruchomił funkcję wyświetlania tekstów piosenek w czasie rzeczywistym.
Karaoke ze Spotify?

Śpiewać każdy może

Spotify zaktualizował swoją aplikację poprzez uruchomienie długo oczekiwanej funkcji wyświetlania w czasie rzeczywistym tekstu słuchanej piosenki. Przewija się on podczas trwania utworu, tak by użytkownik mógł np. samodzielnie zaśpiewać odsłuchiwany przebój.

Wdrożenie tej opcji było możliwe dzięki umowie z Musixmatch, włoską platformą do wyszukiwania i udostępniania tekstów piosenek wraz z tłumaczeniami.

Funkcja pozwala na wyświetlaniu tekstów w czasie rzeczywistym – w języku, w którym wykonawca śpiewa dany utwór. Użytkownicy będą mieć do niej dostęp poprzez przycisk „Lyrics" na dole ekranu w bloku „Now Playing".

 

Nie dla Europejczyków

Firma uruchomiła jednak nową funkcję tylko na 26 rynkach w Azji Południowo-Wschodniej, Indiach i Ameryce Łacińskiej. Jest ona dostępna w następujących krajach: Argentyna, Brazylia, Kolumbia, Chile, Meksyk, Peru, Boliwia, Kostaryka, Dominikana, Ekwador, Gwatemala, Honduras, Indie, Nikaragua, Panama, Paragwaj, Salwador, Urugwaj, Wietnam, Filipiny, Indonezja, Malezja, Tajlandia, Tajwan, Singapur i Hongkong.

fot. Citipraiser – Pixabay


Dominika Gorgosz
Tagi: Spotify
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto