A A A

Karta Asus ROG STRIX GTX1070TI A8G GAMING gotowa na VR

11 grudnia 2017, 13:50
Karty graficzne Asus ROG Strix GeForce GTX 1070 Ti dla graczy napakowane supertechnologiami.
Karta Asus ROG STRIX GTX1070TI A8G GAMING gotowa na VR

Karty graficzne ROG Strix GeForce GTX 1070 Ti dla graczy są napakowane technologiami Asusa. Wśród nich znajduje się MaxContact, zwiększająca dwukrotnie styczność układu chłodzącego z GPU w celu lepszego oddawania ciepła. Oprócz tego kartę wyposażono w opatentowane i oznaczone certyfikatem IP5X wentylatory Wing-Blade o przedłużonej żywotności, które maksymalizują przepływ powietrza.

Dzięki technologii Asus FanConnect II użytkownik ma do dyspozycji 4-stykowe, hybrydowo sterowane złącza, które podłączone do wentylatorów systemowych umożliwiają optymalne chłodzenie całej maszyny.
Synchronizacja z systemem Asus Aura Sync RGB LED umożliwia personalizację systemu gamingowego. Dwa porty HDMI z kolei pozwalają graczom na całkowite zanurzenie się w rzeczywistości wirtualnej, rzecz jasna po podłączeniu specjalnych gogli.

W karcie graficznej ROG Strix GeForce GTX 1070 Ti zamontowano procesor graficzny GPU Tweak II z funkcją XSplit Gamecaster, która umożliwia intuicyjne zwiększanie wydajności i natychmiastowe przesyłanie strumieniowe gry.
Do końca grudnia przy zakupie karty Asus ROG STRIX GTX1070TI A8G GAMING, kosztującej ok. 2300 zł, jej nabywca otrzyma bezpłatnie grę Assassin's Creed Origins.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto