A A A

Karta graficzna MSI R9 290X 4GD5

8 listopada 2013, 12:36
Karta graficzna MSI R9 290X 4GD5

Marka MSI poinformowała, że nowa karta graficzna AMD R9 290X 4GD5 jest już dostępna w sklepach.

Nowy model, oparty o architekturę Graphics Core Next (GCN), oferuje zaawansowane zarządzanie energią PowerTune, stabilne i elastyczne połączenie z różnorodnymi odbiornikami, oraz, co najważniejsze, zwiększone osiągi w grach. Dodatkowo, AMD R9 290X jest w pełni kompatybilny z najnowszymi standardami, jak Windows 8.1, DirectX11.2, OpenGL 4.3, Open CL 1.2 i nowym interfejsem Mantle. Produkt MSI wspiera rozdzielczość UltraHD 4K poprzez porty DisplayPort oraz HDMI do 6 niezależnych odbiorników. GPU Hawaii XT napędzający R9 290X 4GD5 jest taktowany z częstotliwością 1 GHz i posiada 4 GB pamięci GDDR5, by dać użytkownikom najwyższą jakość i rozdzielczości w grach. Technologia AMD PowerTune kontroluje Thermals, Power i Performance, by zmaksymalizować wydajność i zminimalizować pobór energii.

MSI R9 290X 4GD5 dostępna będzie w sklepach 20 listopada br. w sugerowanej cenie ok. 2100 PLN. W wybranych sklepach dostępna będzie specjalna edycja w zestawie z grą Battlefield 4.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto