A A A

Karta microSD UHS-I odporna na skrajne temperatury

7 maja 2016, 10:00
Kingston Digital Inc. prezentuje Kingston Industrial Temperature microSD UHS-I, czyli przemysłową kartę microSD odporną na skrajne temperatury. Akcesorium przystosowane jest do pracy w temperaturach roboczych od -40°C do 85°C.
Karta microSD UHS-I odporna na skrajne temperatury

Przemysłowe karty SD osiągają prędkości na poziomie 90 MB/s odczytu oraz 45 MB/s zapisu. Zostały zaprojektowane z myślą o wydajności i bezpieczeństwie nawet w najbardziej ekstremalnym otoczeniu. Sprawdzą się w wielu zastosowaniach, od branży samochodowej, gdzie temperatura ma kluczowe znaczenie, po zewnętrzne elektroniczne szyldy, które poddawane są zmiennym warunkom atmosferycznym.

Najnowsze karty microSD firmy Kingston do użytku przemysłowego były intensywnie testowane zarówno w fazie przedprodukcyjnej, jak i w trakcie wprowadzania poprawek do konstrukcji. Nowa karta przeszła próby odporności na cykliczne i interwałowe testowanie w skrajnych temperaturach, wielogodzinne sprawdzanie wytrzymałości w warunkach podwyższonej wilgotności oraz testy w komorze temperaturowej. Karta jest odporna na działanie wody, temperatury, wstrząsy i drżenia3 oraz promieniowanie rentgenowskie, co daje użytkownikom pewność, że ich dane są bezpieczne.

Karty micro SD UHS-I do użytku przemysłowego są dostępne w pojemnościach 8GB, 16GB, 32GB oraz 64GB.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto