A A A

Karta sieciowa z serii nLite

17 grudnia 2008, 14:12
Nowy produkt firmy Edimax to zdaniem producenta najmniejsza na rynku karta Wi-Fi podłączana do komputera przez port USB. Co ciekawe, urządzenie ma zewnętrzną antenę.
Karta sieciowa z serii nLite

Antena przypomina te stosowane w kartach PCI oraz punktach dostępowych – ma wzmocnienie 3 dBi. Można przypuszczać, że dzięki niej zasięg urządzenia jest znacznie większy niż innych kart Wi-Fi ze złączem USB.

EW-7711UAn współpracuje ze standardem 802.11n, co umożliwia jej nawiązywanie połączeń z innymi urządzeniami tego standardu z prędkością do 150 Mb/s. W obudowie karty znajduje się przycisk Protected Setup, który pozwala szybko zabezpieczyć połączenie szyfrowaniem WPA (urządzenie, z którym łączy się karta, musi obsługiwać szyfrowanie).

Kartę objęto dwuletnią gwarancją i wyceniono na 95 zł.

Źródło: Edimax


Maciej Płochocki PCF
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


TMTG ma szefa
9 grudnia 2021
Kongresman Devin G. Nunes, członek komisji ds. wywiadu Izby Reprezentantów, będzie zarządzać firmą Trump Media & Technology Group (TMTG).

Samolot napędzany wodorem
9 grudnia 2021
Opracowano koncepcję samolotu średniej wielkości, którego wodorowe silniki pozwolą pokonać duże dystanse bez lądowania.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto