A A A

Karty GeForce na turnieju The International 2018

6 sierpnia 2018, 07:10
Firma NVIDIA poinformowała, że karty graficzne GeForce po raz kolejny zostały wybrane jako oficjalna platforma turnieju The International.
Karty GeForce na turnieju The International 2018

The International, największy na świecie turniej e-sportowy, odbędzie się w tym roku w dniach 20-25 sierpnia, po raz pierwszy w Kanadzie.

Główna zmiana wprowadzona przez Valve od ubiegłorocznej edycji, to ranking Pro Circuit. Najlepsze drużyny grające w DOTA 2 walczyły w 11 turniejach rangi Major oraz 16 rangi Minor, zdobywając punkty potrzebne do zakwalifikowania się do The International 2018 (w skrócie TI8).

W Vancouver w szranki stanie 18 drużyn. Stale rosnąca pula nagród wynosi obecnie ponad 23 miliony dolarów. Szacuje się, że dorówna ona lub prześcignie rekordowy pod tym względem ubiegłoroczny turniej TI7 z pulą 24 milionów dolarów.

W turnieju TI8 wezmą udział cztery drużyny skupione w inicjatywie GeForce Esports. Newbee, Team Liquid oraz Team Secret otrzymały zaproszenia dzięki wynikom osiągniętym w rankingu DOTA 2 Pro Circuit. Zespół TNC Pro utorował sobie drogę do wielkiego finału w kwalifikacjach w Azji Południowo-Wschodniej.

Rozgrywki będą przeprowadzane na komputerach wyposażonych w karty GeForce GTX 1080 Ti i oraz monitory Acer 240Hz G-SYNC Predator.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Bez mapy do celu
23 stycznia 2020
Facebook tak wytrenował sztuczną inteligencję, aby roboty mogły odnajdywać drogę bez korzystania z mapy.Wyprawa w głąb mózgu
23 stycznia 2020
Koncern Google publikuje największą do tej pory mapę połączeń mózgowych w wysokiej rozdzielczości.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto