A A A

Karty Google Play o wartości 50 zł, 75 zł i 150 zł

11 sierpnia 2014, 16:10
W Polsce rozpoczęła się sprzedaż Kart Upominkowych Google Play - dzięki nim nie musimy korzystać z kart płatniczych, aby robić zakupy w sklepie z aplikacjami dla Androida.
Karty Google Play o wartości  50 zł, 75 zł i 150 zł

Karty znajdziecie w sieci HDS (InMedio, Relay, 1 minute), a już wkrótce pojawią się również w innych sieciach sprzedaży. W sklepach znajdziecie karty o wartości 50 zł, 75 zł oraz 150 zł. Obdarowani będą mogli kupić ulubioną rozrywkę - książki, aplikacje, gry i muzykę, a od niedawna również filmy, które obejrzą na dowolnym urządzeniu - komputerze, smartfonie albo tablecie z systemem Android lub iOS.

Korzystanie z Kart Google Play:

-Na urządzeniach z systemem Android: kliknijcie na tablecie lub smarfonie w aplikację Sklep Play,kliknijcie polecenie "Zrealizuj kod", a następnie wybierzcie treści, które was interesują.

- Na komputerze z dostępem do internetu: jeśli korzystacie z Chromebooka, Maca lub innego komputera stacjonarnego, wpiszcie w przeglądarce adres sklepu: play.google.com. Następnie, w lewym górnym rogu okna możecie wybrać, co Was interesuje: aplikacje, filmy, muzyka czy książki. Aby skorzystać z karty upominkowej, kliknijcie polecenie "Zrealizuj kod", znajdujące się po lewej stronie.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto