A A A

Karty Sapphire z Battlefieldem 4

18 listopada 2013, 08:18
Karty Sapphire z Battlefieldem 4

Firma Sapphire informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowych zestawów promocyjnych. Do wybranych kart graficznych z linii R dołączona jest gra „Battlefield 4” – najnowsza odsłona uznanej serii militarnych gier akcji studia DICE.

„Battlefield 4” to – zdaniem wielu krytyków – jedna z najciekawszych gier ostatnich miesięcy, a najlepiej działać będzie na kartach graficznych opartych na architekturze GCN. Początkowo firma Sapphire zaprezentowała Edycję Specjalną flagowej karty R9 290X, która zawierała kupon uprawniający do bezpłatnego pobrania gry „Battlefield 4”.

Od dziś kod na nowy tytuł studia DICE będzie dodawany także do innych przedstawicieli serii R, w tym do specjalnej edycji zaprezentowanej niedawno karty R9 290 – modelu, który został niezwykle ciepło przyjęty przez krytyków za swój świetny stosunek ceny do jakości w przypadku produktu dla entuzjastów gier wideo. Gra „Battlefield 4” będzie też dodawana do kilku kart z serii Dual-X.

Kupon z kodem znajdzie się tylko w specjalnie oznakowanych edycjach kart Sapphire R9 280X Dual-X, R9 280 Dual-X, 270X Dual-X i najnowszej R9 270 Dual-X. Karta R9 270 jest nowym członkiem rodziny R9 cechującym się architekturą podobną do R9 270X i nieco niższymi taktowaniami, co pozwoliło firmie zaoferować atrakcyjny produkt skierowany do graczy dysponujących szczuplejszym budżetem. Jest także jedną z najkrótszych konstrukcji z tej serii, dzięki czemu zmieści się nawet w obudowie Micro ATX.

Wszystkie karty graficzne firmy Sapphirez serii Dual-X posiadają autorski, wysoce wydajny system chłodzenia z ulepszonymi rurkami cieplnymi i dwoma zaawansowanymi wentylatorami, który zapewnia sprawny odbiór ciepła przy zachowaniu cichej pracy.

Zestawy promocyjne zawierające kupony z kodem na pobranie gry „Battlefield 4” są dostępne w sprzedaży od 13 listopada.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto