A A A

Karty graficzne Radeon RX Vega i pakiety Radeon Pack

16 sierpnia 2017, 10:00
Firma AMD ogłosiła, że jej karty graficzne Radeon RX Vega są już dostępne w sklepach internetowych na całym świecie.
Karty graficzne Radeon RX Vega i pakiety Radeon Pack

Karty graficzne Radeon RX Vega to najbardziej zaawansowane konsumenckie karty graficzne na świecie. Zbudowano je na bazie architektury „Vega" i tym samym upowszechniają pionierskie technologie, które dotąd były zarezerwowane dla najdroższych produktów, takie jak High Bandwidth Cache, na który składa się 8 GB przełomowej pamięci HBM2. Zaprojektowane dla uzyskania jeszcze lepszych doznań karty graficzne Radeon RX Vega oferują nowoczesne możliwości, takie jak Rapid Packed Math, High Bandwidth Cache Controller i nowe silniki geometryczne i wyświetlające - to wszystko razem pozwala jeszcze lepiej wykorzystać potencjał niskopoziomowych API w grach zgodnych z technologiami DirectX 12 i Vulkan. W miarę, jak w kolejnych tygodniach i miesiącach deweloperzy będą wydawać swoje gry wykorzystujące te niezwykłe rozwiązania, karty graficzne Radeon RX Vega pokażą swój pełny potencjał pozwalając uzyskać wyższą płynność i lepszą jakość obrazu, dzięki którym rozgrywka będzie jeszcze bardziej wciągająca.

Karty graficzne Radeon RX Vega otrzymały oprawę wykorzystującą najlepsze materiały, konfigurowalny „tachometr GPU" i podświetlenie diodami. Produkty te obsługują wiodące technologie wyświetlania, w tym Radeon FreeSync, która umożliwia płynną i żywą rozgrywkę w HDR . Oprogramowanie Radeon Software ożywia kartę graficzną oraz pozwala uzyskać najlepszą wydajność, funkcjonalność i stabilność od razu po zainstalowaniu sprzętu w komputerze. I sterownik ten będzie coraz lepszy wraz z kolejnymi wersjami, jakie będą wydawane.

Graczom, którzy już posiadają monitor oraz komputer klasy odpowiedniej dla entuzjasty, firma AMD poleca chłodzone powietrzem karty graficzne Radeon RX Vega64, które są dostępne w cenie sugerowanej 499 USD. Karty graficzne Radeon RX Vega56 powinny pojawić się w sprzedaży od 28 sierpnia w cenie sugerowanej 399 USD.

Graczom, którzy czekali na możliwość zakupu całego zestawu komputerowego tej klasy, AMD poleca pakiety Radeon Pack , które są dostępne przez ograniczony czas w wybranych regionach. Pakiet Radeon Black Pack zawiera kartę graficzną Radeon RX Vega64 chłodzoną powietrzem w cenie sugerowanej 599 USD, a pakiet Radeon Aqua Pack zawiera kartę graficzną Radeon RX Vega64 Liquid Cooled Edition - najpotężniejszą w rodzinie Radeon RX Vega - w cenie sugerowanej 699 USD. W pakietach tych znajdują się „obowiązkowe" technologie dla entuzjastów: w biorących udział w promocji sklepach 200 USD zniżki na zakup wybranych monitorów z technologią Radeon FreeSync, dzięki którym rozgrywka jest płynna, oraz 100 USD zniżki na zakup zestawu procesora Ryzen 7 1800X z płytą główną X370, który oferuje znakomitą wydajność wielowątkową, a także 2 znakomite gry: Wolfenstein II: The New Colossus oraz Prey (szacowana wartość to 120 USD).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowe przełączniki od NETGEAR
20 listopada 2017
Na polskim rynku zadebiutowały dwa nowe urządzenia marki NETGEAR. Przełączniki GS908 i GS908E posiadają elegancką, kompaktową obudowę, a...Klawiatura Sharkoon MECH SGK3 RGB
18 listopada 2017
Niemiecki producent Sharkoon wypuszcza na nasz rynek nową wersję swojego najlepiej sprzedającego się mechanika. Mowa o klawiaturze gamingowej...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto