A A A

Karty pamięci Platinet 3 w 1

12 grudnia 2011, 13:09
Karty pamięci Platinet 3 w 1

Firma Platinet wprowadziła do oferty zestawy kart pamięci 3 w 1: karta pamięci microSD, adapter SD, czytnik kart pamięci microSDHC.

Karty w każdym zestawie mają pojemność 4GB, 8GB i 16GB. Dzięki dołączonemu czytnikowi można zgrać dane z telefonu lub aparatu cyfrowego do komputera. Adapter do kart SD umożliwia wykorzystanie karty pamięci w aparatach cyfrowych, nawigacjach GPS, ramkach cyfrowych i innych urządzeniach obsługujących pełne karty SDHC. Umieszczając kartę microSD w czytniku SDHC z wtyczką USB, otrzymujemy pendrive.

Karty pamięci Platinet przeznaczone są do wszystkich urządzeń z gniazdem microSD obsługujących karty High Capacity : telefonów komórkowych, PDA, mp3/mp4 playerów.

PLATINET 3-in-1 microSD 4GB + CARD READER + ADAPTER

Sugerowana cena detaliczna brutto to 24,90 zł.

PLATINET 3-in-1 microSD 8GB + CARD READER + ADAPTER

Sugerowana cena detaliczna brutto to 49,90 zł.

PLATINET 3-in-1 microSD 16GB + CARD READER + ADAPTER

Sugerowana cena detaliczna brutto to 89,90 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto