A A A

Karty pamięci Sandisk dla Nintendo Switch

18 października 2017, 10:00
Nintendo oraz Western Digital sformowały globalne partnerstwo, którego celem było stworzenie licencjonowanych przez Nintendo kart pamięci przeznaczonych do użytku w konsoli Nintendo Switch.
Karty pamięci Sandisk dla Nintendo Switch

"Na rynku pojawia się coraz więcej znakomitych gier oraz innych treści na konsolę Nintendo Switch - nasze licencjonowane karty pozwolą użytkownikom na łatwe i szybkie rozszerzenie pamięci konsoli" - komentuje Sven Rathjen, Vice President of Product Marketing działu Client Solutions w Western Digital

Użytkownicy konsoli Nintendo Switch mają możliwość rozbudowywania wbudowanej pamięci konsoli - w zależności od tego jak dużo gier i treści zamierzają na nią pobrać. Od momentu marcowej premiery urządzenia cały czas rośnie biblioteka dostępnych na nie gier i innych produktów - dodatkowa przestrzeń dyskowa pozwala graczom na pobranie większej liczby tytułów. Co ważne, w przypadku niektórych szczególnie rozbudowanych gier karta microSD jest niezbędna do uruchomienia rozgrywki i pełnego wykorzystania jej możliwości.

Licencjonowane przez Nintendo karty microSDXC SanDisk o pojemności 64 GB oraz 128 GB pojawią się w sklepach w październiku 2017.

Więcej informacji o konsoli Nintendo Switch znaleźć można na stronie producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto