A A A

Kask muzyczny Skullcandy dla narciarzy

11 października 2019, 14:05
Skullcandy zaprezentował kask, który rozwiązuje problem korzystania ze słuchawek na stoku.
Kask muzyczny Skullcandy dla narciarzy

Sezon narciarski za pasem, więc miłośnicy słuchania muzyki podczas zimowych szaleństw powinni przyjrzeć się bliżej nowej propozycji firmy Skullcandy. To specjalny kask dla narciarzy z wbudowanym głośniczkiem.

Pokrętło dźwięku umieszczone z prawej strony zaprojektowano w taki sposób, by można było komfortowo korzystać z niego nawet bez ściągania rękawic. Wbudowane słuchawki dokanałowe o częstotliwości 20 Hz–20 kHz wyposażono w przetworniki 13,6 mm. Łączność z telefonem odbywa się za pośrednictwem protokołu Bluetooth 5. Kask umożliwia też prowadzenie rozmów telefonicznych dzięki wbudowanemu mikrofonowi.

Bateria pozwala na słuchanie muzyki przez 10 godzin, a za sprawą systemu szybkiego ładowania w kilka minut podładujemy akumulator do dalszej pracy. Twórcy kasku chwalą się też klasą wodoodporności IPX4, pozwalającą słuchawkom wytrzymać natężenie wody rzędu 10 litrów na minutę, dzięki czemu żadna „gleba" im niestraszna.

Nowy kask Skullcandy można zamówić przez internet za około 80 dolarów (320 zł). Nie wiadomo jeszcze, czy będzie sprzedawany w Polsce.

fot. Skullcandy


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto