A A A

Kiedy Samsung Galaxy Note 7 wróci do Europy

26 września 2016, 14:30
Jeden z przedstawicieli europejskiego oddziału Samsunga ujawnił, kiedy Note 7 może wrócić do sprzedaży na naszym kontynencie.
Kiedy Samsung Galaxy Note 7 wróci do Europy

Według Dave'a Lowe, menedżera sprzedaży produktów Samsunga na Europę, Note 7 powróci na półki sklepowe we wszystkich europejskich krajach dopiero pod koniec listopada. Oczywiście, może oznaczać to, że w niektórych rejonach będzie dostępny wcześniej, ale najprawdopodobniej rynki mniej znaczące (możliwe, że w tym wypadku będzie to Polska) otrzymają ponowną możliwość kupna phabletu dopiero za ponad dwa miesiące.

Warto wspomnieć, że w Stanach Zjednoczonych sprzedaż została już wznowiona, jednak na razie tylko u operatorów, a liczba dostępnych egzemplarzy jest ograniczona.

Mając na uwadze użytkowników, którzy wciąż używają zagrożonych Note'ów 7, Samsung udostępnił dla wszystkich egzemplarzy aktualizację, która sprawdza, czy dane urządzenie należy do wadliwej partii i informuje o tym właściciela. W bezpiecznym telefonie ikonka baterii będzie miała kolor zielony, a tym z wadliwą baterią - szary.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto