A A A

Kiedy iOS 13?

6 sierpnia 2019, 18:30
Gwałtowny przyrost nowych wersji apek w urządzeniach działających pod kontrolą iOS-a zwiastuje rychłe nadejście 13. edycji tego systemu.
Kiedy iOS 13?

Koncern Apple zaprezentował możliwości 13. edycji systemu iOS, w którym obiecał wiele udoskonaleń i nowych funkcji. I tak w najbliższym wydaniu iOS-a odblokowywanie iPhone'a lub iPada za pomocą Face ID ma trwać o jedną trzecią krócej niż w poprzedniej wersji systemu. Ponadto w porównaniu z iOS-em 12 czas uruchamiania apek w iOS 13 ma być o połowę krótszy. Jak zapowiada Apple, nowe aktualizacje będą zajmowały 60 proc. mniej miejsca.

Uaktualniony system będzie dysponował Trybem ciemnym (Dark mode), znanym już z macOS-a Mojave. Unowocześniona zostanie m.in. aplikacja Pliki, za sprawą czego można będzie udostępniać całe foldery przy użyciu iCloud. Aplikacja ta ma również otrzymać dostęp do plików z zewnętrznych urządzeń pamięci masowej, takich jak karty SD i pendrive'y.

Dokładnej daty premiery systemu nie ustalono, choć spodziewana jest we wrześniu tego roku.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto