A A A

Kiedy na urlop - planowanie wakacji

26 czerwca 2009, 12:22
W internecie pojawił się serwis, webaplikacja stworzona przez polską firmę STX-Next. Za jej pomocą można w prosty sposób dobrać najbardziej optymalną długość urlopu.
Kiedy na urlop - planowanie wakacji

Serwis jest bardzo prosty w budowie, ale za to równie użyteczny. Po podaniu liczby wolnych dni, jakimi się dysponuje, i wybraniu odpowiedniego roku kalendarzowego system na podstawie wyliczeń przygotowuje listę wszystkich najdłuższych "weekendów". Dzięki temu wybierając np. 5 dni, które chcemy poświęcić na urlop, aplikacja obliczy najdłuższy możliwy wypoczynek. Przykładowo pod koniec 2012 roku, wykorzystując 4 dni urlopu, można uzyskać aż 13 kolejnych dni wolnych od pracy.

KiedyNaUrlop.pl

Serwisowi brakuje kilku opcji. Jedną z nich mogłoby być wprowadzenie ograniczeń na miesiące, bo np. niektórzy turyści preferują tylko wrzesień, inni zaś lipiec – sierpień.

Źródło: KiedyNaUrlop.pl


Piotr Kulesza
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto