A A A

Kierownica Datel Super Sport 3X

27 września 2011, 09:38
Kierownica Datel Super Sport 3X

Dla prawdziwych wielbicieli gier wyścigowych zabawa myszą, padem lub klawiaturą jest nie do przyjęcia. Pełnię wrażeń zapewnia dopiero kierownica – najlepiej z pedałami, skrzynią biegów i wibracjami.

Dobrze, gdyby produkt współpracował z więcej niż jedną konsolą, a także pecetem. Wszystkie powyższe atuty posiada nowy zestaw wyścigowy Datel Super Sport 3X w czarno-srebrnej kolorystyce.

Brytyjski produkt składa się z kierownicy oraz analogowych pedałów, które zapewniają płynne zwiększanie i zmniejszanie mocy silnika wirtualnego samochodu. Kierownica jest w całości pokryta gumą, co zapewnia dobre trzymanie. Jednak nawet najlepsze właściwości nie dadzą graczowi satysfakcji, jeśli zestaw wyścigowy nie będzie stabilnie przymocowany do podłoża. Dlatego specjaliści Datel zdecydowali się na wyposażenie kierownicy w duże, mocno trzymające przyssawki. Z kolei pedały umieszczone zostały na szerokiej, stabilnej platformie.

Użytkownik może korzystać z dwukierunkowej, sekwencyjnej dźwigni zmiany biegów. Przydatny okaże się także cyfrowy pad (8-kierunkowy), który stanowi integralną część kierownicy. Dzięki dołączonej aplikacji każdy z 21 przycisków można dowolnie programować. Konfiguracja zestawu pod specyficzne potrzeby jest łatwa także ze względu na możliwość pobrania z Internetu profilów do gier. Dobre wrażenia zapewniają poza tym wbudowane silniki efektu wibracji. Warto wspomnieć także o długim przewodzie zasilającym, który gwarantuję dużą swobodę działania.

Kierownica Super Sport 3X współpracuje z konsolą Xbox 360 i PlayStation 3, jak również komputerami PC. Produkt jest objęty roczną gwarancją producenta. Dystrybutorem Datel na naszym rynku jest Hama Polska.

Sugerowana cena sprzedaży zestawu wynosi 349 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto