A A A

Kieszonkowa kamera Full HD

13 lutego 2009, 15:58
Na polskim rynku, w ofercie Toshiby pojawiła się jedna z najmniejszych kamer HD na świecie, model Camileo S10, która swoimi gabarytami i wagą przypomina raczej telefon komórkowy niż tradycyjną kamerę.
Kieszonkowa kamera Full HD

Kamerka waży zaledwie 120 g i pozwala na rejestrację obrazu Full HD 1080p. Oprócz funkcji nagrywania filmów sprzęt umożliwia robienie zdjęć w rozdzielczości do 5 megapikseli. Urządzenie o wymiarach 18x57x100 mm wyposażono w duży, 2,5-calowy, obrotowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny a dodatkowym atutem są wyjścia TV i HDMI, ułatwiające podłączenie kamery do telewizora.

Camileo S10 może być idealną kamerą dla ludzi młodych, którzy cenią sobie możliwość wykonywania nagrań, gdzie i kiedy nadejdzie taka potrzeba. Do nich także skierowana jest opcja wrzucania zdjęć bezpośrednio na serwis Youtube – za pomocą jednego przycisku jesteśmy w stanie podzielić się naszymi nagraniami ze znajomymi na całym świecie. Sugerowana cena kamery to 549 złotych.

Toshiba Camileo S10

Źródło: Toshiba, informacja prasowa


Mateusz Nosel
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPoważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...

Apka udająca alkomat
25 lutego 2020
Nie zmierzy poziomu alkoholu we krwi, ale spróbuje oszacować jego ilość w naszym ciele.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto