A A A

Kieszonkowa karta dźwiękowa Creative

28 lutego 2014, 14:30
Karta dźwiękowa Sound Blaster X-Fi Go! Pro firmy Creative bez trudu zmieści się w kieszeni marynarki.
Kieszonkowa karta dźwiękowa Creative

Mobilne technologie otwierają niemal nieograniczone możliwości przed fanami rozrywki. Użytkownicy przenośnych urządzeń w dowolnym miejscu i o każdej porze mogą słuchać ulubionych utworów, oglądać filmy czy toczyć bitwy z wirtualnymi przeciwnikami. Karta dźwiękowa Sound Blaster X-Fi Go! Pro wpisuje się w najnowsze trendy multimedialnej rozrywki.

Produkt o wielkości pamięci USB można nosić w kieszeni lub przypiąć do breloczka na klucze. Ale kieszonkowe wymiary i łatwa instalacja to zaledwie niektóre spośród atutów karty. Sound Blaster X-Fi Go! Pro posiada szereg funkcjonalności, które można spotkać u większych kuzynów z rodziny Creative. Układ wykorzystuje technologię SBX Pro Studio, gwarantującą realistyczny dźwięk i wysokiej jakości efekty przestrzenne w kolumnach i zestawach słuchawkowych. Na uwagę zasługuje także funkcja SBX Pro Studio Crystalizer, znacznie poprawiająca jakość dźwięku w formacie MP3. Gracze docenią możliwość wykorzystania technologii EAX 5.0 oraz OpenAL. Dzięki współpracy z aplikacją Creative ALchemy wprowadzają realizm w grach multimedialnych. Kieszonkowa karta zdaje egzamin podczas prowadzenia rozmów on-line. To zasługa rozwiązania Creative Silencer, redukującego szumy pochodzące z otoczenia.

Cena karty Sound Blaster X-Fi Go! Pro Wynosi 169 PLN

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto