A A A

Kieszonkowa nagrywarka CAPCOM edition

10 sierpnia 2015, 12:00
Avermedia przy współpracy z firmą Capcom przygotowała nową wersję swojego topowego produktu Live Gamer Gortable. Urządzenie zostało stworzone z myślą o popularnej lidze Capcom Pro Tour.
Kieszonkowa nagrywarka CAPCOM edition

Live Gamer Portable Capcom to zewnętrzne urządzenie USB działające niezależnie od PC, pozwalające na nagrywanie oraz strumieniowanie rozgrywki w jakości 1080p. Zaprojektowana specjalnie dla ambitnych graczy, ta kieszonkowa nagrywarka jest wyposażona w sprzętowy kompresor H.264, który pozwala znacznie zmniejszyć obciążenie CPU i gwarantuje łatwiejszą edycję materiałów.

Kompatybilność

Urządzenie posiada złącze HDMI oraz Component i wspiera szeroką gamę rozdzielczości, dzięki czemu współpracuje zarówno z konsolami, jak i z PC. Dzięki funkcji HDMI pass-through rozgrywka będzie płynna, nawet podczas nagrywania. Co więcej, Live Gamer Portable Capcom bezpośrednio łączy się z serwisami streamingowymi oraz pozwala na dodanie komentarza głosowego podczas strumieniowania.

Niskie opóźnienie

Sprzęt umożliwia też streamowanie za pomocą ulubionego oprogramowania i udostępnianie własnej, kreatywnej wizji ze świata wirtualnej rzeczywistości. Co najważniejsze, w porównaniu do innych rozwiązań sprzętowych na USB, streamowanie odbywa się z ultra-niskim opóźnieniem kodowania (<350ms). Nie trzeba już martwić się o synchronizację gry z własnym komentarzem.

Wolność wyboru

LGP Stream Engine umożliwia korzystanie z popularnych platform do streamowania takich jak: Xsplit, Open Software Broadcaster, Flash Media Encoder Live czy Wirecast. Ponadto, możesz wysyłać sygnał do programów takich jak VLC i używać ich kodeka.

Innowacyjne rozwiązania

Dzięki specjalnej funkcji TimeShift, wystarczy cofnąć się na linii czasu i kliknąć przycisk, aby rozpocząć retroaktywne nagrywanie swojej gry. Można cofać się tak często, jak tego potrzebujesz (w buforze jednej godziny).

Produkt jest dostępny na rynku w cenie 649 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Wodoodporny aparat Ricoh WG
22 lutego 2019
Ricoh wprowadza do sprzedaży nowy wodoodporny aparat cyfrowy z serii WG. Premierowy model, dzięki zastosowaniu nowoczesnej matrycy CMOS 20 Mpix...Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto