A A A

Kingston - dysk NVMe PCIe SSD klasy podstawowej

6 kwietnia 2018, 12:00
Kingston Digital poinformował o wprowadzeniu na rynek dysków A1000 PCIe NVMe SSD. Napęd ze złączem M.2 jest pierwszym produktem firmy należącym do klasy podstawowej i przeznaczonym dla odbiorców indywidualnych, który został wykonany w technologii PCIe NVMe SSD z wykorzystaniem układów pamięci 3D NAND.
Kingston - dysk NVMe PCIe SSD klasy podstawowej

Dysk A1000 jest jednostronnym urządzeniem formatu M.2 2280 (22 mm x 80 mm) i idealnie nadaje się do zastosowania w notebookach i innych systemach z ograniczoną ilością miejsca. Napęd PCIe NVMe jest wyposażony w interfejs Gen 3.0 x2, 4-kanałowy kontroler Phison 5008 oraz układy pamięci 3D NAND Flash. Urządzenie pracuje z dwukrotnie większą wydajnością niż dyski SSD SATA, przy czym szybkość odczytu i zapisu1 może wynosić nawet odpowiednio 1500 MB/s i 1000 MB/s, co przekłada się na wyjątkową szybkość reagowania i minimalne opóźnienia.

Dysk A1000 jest dostępny w wersjach o pojemności 240 GB, 480 GB i 960 GB2. Oferowany jest wraz z ograniczoną pięcioletnią gwarancją i bezpłatnym wsparciem technicznym.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto