A A A

Kingston: dysk SSD z SATA 6Gb/s

3 czerwca 2011, 13:40
Kingston: dysk SSD z SATA 6Gb/s

Kingston poinformował o nawiązaniu współpracy ze spółką SandForce, liderem w produkcji zaawansowanych procesorów przeznaczonych do dysków SSD. Owocem współpracy jest dysk SSD wykorzystujący interfejs SATA 6Gb/s, dedykowany entuzjastom, graczom, a także profesjonalnym użytkownikom.

HyperX SSD wyposażony jest w najnowszy kontroler firmy SandForce, wchodzący w skład ułatwiającego instalację zestawu HyperX Upgrade Kit. Wprowadzone na rynek dyski oferowane będą w dwóch pojemnościach: 120 GB oraz 240 GB. Obydwa modele bazują na kontrolerach SandForce o specyfikacji SF-2281 w interfejsie SATA Rev 3.0 (6Gb/s). Dzięki temu, nowy dysk SSD firmy Kingston osiąga wyniki odczytywania oraz zapisu rzędu 525 i 480MB/s, 4KB losowego odczytu oraz współczynnik IOPS wynoszący 40,000/60,000 (240GB). HyperX SSD wyposażony jest również w system SandForce DuraClass Technology, zapewniający optymalną wytrzymałość sprzętową.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto