A A A

Kino 5D zawitało do Krakowa

30 listopada 2010, 11:36
Kino 5D zawitało do Krakowa

Od 1 do 23 grudnia na placu przed Galerią Krakowską będzie stała gigantyczna ciężarówka, a w jej środku 32 wyjątkowe miejsca kinowe. Podczas niezwykłego seansu filmowego odwiedzający kino 5D zobaczą trójwymiarowy obraz, poczują deszcz na twarzy, unoszące się w powietrzu zapachy oraz ruch dzięki wibrującym fotelom.

Mobilna ciężarówka CINEMA 5D KINO EMOCJI to jedyne tego typu urządzenie w Europie. Jest najnowocześniejszym kinem w technologii 5D umieszczonym na specjalnie do tego celu wyprodukowanej profesjonalnej naczepie od tira. W wielkiej ciężarówce znajdują się dwie klimatyzowane sale projekcyjne, a w każdej z nich 16 ruchomych foteli. Widzowie mają okazję wykorzystać podczas seansu niemalże wszystkie swoje zmysły, dzięki oferowanym przez kino efektom specjalnym.

CINEMA 5D KINO EMOCJI, jako jedyne w Polsce, wyświetla film ASYLUM 5D - pierwszą polską produkcję w technologii 5D. Akcja filmu rozgrywa się w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. W filmie przechodzimy przez szereg mrocznych pomieszczeń i korytarzy, w których czekają na nas zaskakujące i upiorne niespodzianki. Producentem filmu jest firma Virtual Magic z Wrocławia, a za mechaniczne efekty specjalne odpowiedzialna jest firma Budgast S.C.

Oprócz Asylum, CINEMA 5D KINO EMOCJI wyświetli także w technologii 5D film edukacyjny dla dzieci DINOZAURY – GIGANTY PATAGONII. Cena biletu do kina wynosi 15 zł.

Więcej informacji na stronie www.cinema5d.pl.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: film
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPierwszy komputerowy błąd
13 sierpnia 2020
9 września 1947 odkryto pierwszego w historii komputerowego „buga”, czytamy na pożółkłych kartkach kalendarza IT.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto