A A A

Klang 5 – bezprzewodowy system głośników Loewe

8 września 2016, 12:30
Klang 5 to nowy bezprzewodowy system głośników. Ten bezprzewodowy system oferuje naturalne brzmienie z basami do 55 Hz.
Klang 5 – bezprzewodowy system głośników Loewe

Klang 5 łączy się z telewizorami Loewe bezprzewodowo, głośniki są automatycznie wykrywane przez telewizor. Każdy głośnik loguje się niezależnie po sieci. W wymiarze technicznym pozwala to na harmonizację z telewizorem, szczególnie najnowszym Loewe bild 7 OLED TV. Zintegrowany soundbar telewizora pełni funkcję głośnika centralnego zaś system klang 5 można poszerzyć o druga parę głośników i subwoofer, aby stworzyć system kinowy 5.1.

W procesie projektowania skoncentrowano się na czystej formie; uniknięto widocznych śrub i łączeń, aby być wiernym minimalistycznej wizji designu Loewe.. Grafitowy kolor maskownicy jest także wykorzystywany w telewizorze bild 7, który w pełni dopasowano do klang 5.

Loewe klang 5 i Loewe klang link

Dla optymalnego przesyłu danych pomiędzy telewizorem i głośnikami, Loewe opracowało klang link - urządzenie transmisji bezprzewodowej. Sygnał audio jest przesyłany z urządzenia do głośników w najwyższej jakości, bez żadnych strat i z szybkością, która zapewnia doskonałą synchronizację pomiędzy obrazem i dźwiękiem. Loewe klang link można umieścić w obudowie telewizora, dzięki czemu jest on całkowicie niewidoczny.

Loewe klang 5 jest dostępny od września 2016 w cenie 15 500 zł/parę w kolorach grafitowym i jasnym szarym. Bezprzewodowy transmiter Loewe klang link kosztuje 1450 zł.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto