A A A

Klang 5 – bezprzewodowy system głośników Loewe

8 września 2016, 12:30
Klang 5 to nowy bezprzewodowy system głośników. Ten bezprzewodowy system oferuje naturalne brzmienie z basami do 55 Hz.
Klang 5 – bezprzewodowy system głośników Loewe

Klang 5 łączy się z telewizorami Loewe bezprzewodowo, głośniki są automatycznie wykrywane przez telewizor. Każdy głośnik loguje się niezależnie po sieci. W wymiarze technicznym pozwala to na harmonizację z telewizorem, szczególnie najnowszym Loewe bild 7 OLED TV. Zintegrowany soundbar telewizora pełni funkcję głośnika centralnego zaś system klang 5 można poszerzyć o druga parę głośników i subwoofer, aby stworzyć system kinowy 5.1.

W procesie projektowania skoncentrowano się na czystej formie; uniknięto widocznych śrub i łączeń, aby być wiernym minimalistycznej wizji designu Loewe.. Grafitowy kolor maskownicy jest także wykorzystywany w telewizorze bild 7, który w pełni dopasowano do klang 5.

Loewe klang 5 i Loewe klang link

Dla optymalnego przesyłu danych pomiędzy telewizorem i głośnikami, Loewe opracowało klang link - urządzenie transmisji bezprzewodowej. Sygnał audio jest przesyłany z urządzenia do głośników w najwyższej jakości, bez żadnych strat i z szybkością, która zapewnia doskonałą synchronizację pomiędzy obrazem i dźwiękiem. Loewe klang link można umieścić w obudowie telewizora, dzięki czemu jest on całkowicie niewidoczny.

Loewe klang 5 jest dostępny od września 2016 w cenie 15 500 zł/parę w kolorach grafitowym i jasnym szarym. Bezprzewodowy transmiter Loewe klang link kosztuje 1450 zł.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto