A A A

Klasyczny Philips Xenium E103 w cenie 75zł

11 czerwca 2016, 10:00
Telefon Philips Xenium E103 to niewielki, klasyczny telefon wyposażony we wszystkie podstawowe funkcje. Można go nabyć w sklepach Media Expert i RTV Euro AGD w cenie 75 zł.
Klasyczny Philips Xenium E103 w cenie 75zł

Telefon posiada wszystko co jest potrzebne do kontaktu z bliskimi. Dzięki obsłudze dwóch kart SIM może obsługiwać równocześnie połączenia prywatne i służbowe, zaś duża, jak na tak niewielkie urządzenie, bateria 1050mAh, pozwoli nawet na 15 godzin rozmów, lub nawet na 38 dni w trybie czuwania. To powoduje, że model ten zalicza się do kategorii produktów energooszczędnych Xenium ze względu na długie czasy pracy na jednym ładowaniu.

Poza tym urządzenie posiada aparat fotograficzny, radio FM oraz odtwarzacz plików MP3. Nie zabraknie nam miejsca na dane - slot na karty microSD pozwoli rozszerzyć pamięć urządzenia nawet o 16GB

To wszystko mieści się w zgrabnej, solidnej obudowie, która dobrze leży w dłoni i zmieści się do kieszeni spodni, plecaka lub damskiej torebki.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (3)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
14 czerwca 2016, 16:59
Tekst sugeruje, że owy telefon jest dostępny TYLKO w „Media Expert” i „RTV Euro AGD”. Tymczasem ze strony „Ceneo.pl” [http://www.ceneo.pl/44791739] wynika, że jest jeszcze dostępny w sklepach „Avans” i „OleOle”. Z kolei z opinii użytkowników wynika, że nie radzi on sobie z identyfikacją numeru rozmówcy jeśli przed właściwym numerem telefonu nie dopiszemy prefiksu (+48) - a to dość poważna wada.
ptrick
ptrick
12 czerwca 2016, 16:54
Tak Dawidzie, każdy telefon mający funkcję dual sim działa tak samo z jedną kartą sim.
avatar
~Anonim
11 czerwca 2016, 12:18
Witam! Jak widzę - ten telefon jest tzw. "dual-SIM". Ale chyba można do niego włożyć tylko jedną kartę SIM i korzystać? :oczy: Cena - jak widzę atrakcyjna, a Mamie akurat coś się dzieje z baterią w "Nokii 7610 Supernova" i potrzebuje czegoś nowego z dobrą baterią i w miarę dużą czcionką (zarówno na wyświetlaczu, jak i na przyciskach). 
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto