A A A

Klawiatura Cooler Master CK552 w sprzedaży

26 kwietnia 2019, 13:30
Na cyfrowym polu bitwy odpowiednia klawiatura potrafi zadecydować o porażce i zwycięstwie. CK552 od Cooler Mastera to proste i solidne rozwiązanie, zaprojektowane z myślą o długich potyczkach. Gaming to jednak nie jedyne środowisko, gdzie ma sprawdzić się prezentowany model.
Klawiatura Cooler Master CK552 w sprzedaży

Od sprzętu komputerowego, zaprojektowanego z myślą o gamingu, przede wszystkim oczekuje się niezawodności. Dlatego CK552 wyposażono w przełączniki mechaniczne Gateron oferujące wytrzymałość do 50 milionów kliknięć. Użytkownik ma do wyboru wariant z przełącznikami: czerwonymi, niebieskimi oraz brązowymi, te z kolei mają stanowić kompromis między rozrywką a pracą.

Cooler Master zapewnia, że klawiatura CK552 zniesie wiele, oferując jednocześnie odpowiednią precyzję. Konstrukcję ze szczotkowanego aluminium, zakrzywioną płytę górną i minimalistyczny design zaprojektowano z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Jednocześnie kontrola On-the-Fly umożliwia dostosowanie ustawień, takich jak oświetlenie RGB i makra w czasie rzeczywistym, bez konieczności zaglądania do oprogramowania.

Ulepszony autorski program Cooler Master Portal pozwala na jeszcze większe dostosowanie klawiatury do własnych potrzeb. 16,7 mln kolorów dostępnych dla podświetlania LED to dopiero początek. Łącznie użytkownik otrzymuje siedemnaście różnych wariantów efektów świetlnych.

Klawiatura Cooler Master CK552 kosztuje ok. 390 zł. Produkt objęto dwuletnią gwarancją.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Obudowa klasy premium od NZXT
18 czerwca 2019
NZXT wprowadza nową obudowę klasy premium - H510 Elite. Najnowszy produkt może pochwalić się m.in. wyprowadzeniem USB typu C zgodnego z USB...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto