A A A

Klawiatura Quick Fire Rapid-i dostępna w sprzedaży

18 czerwca 2014, 13:00
Najnowsza klawiatura gamingowa Cooler Master Quick Fire Rapid-i jest już dostępna w sprzedaży w Polsce.
Klawiatura Quick Fire Rapid-i dostępna w sprzedaży

Cooler Master Quick Fire Rapid-i wyposażony jest w 128 KB pamięci oraz dedykowany, 32-bitowy procesor ARM, który odpowiada m.in. za ciekawy, wędrujący wraz z naszymi palcami po klawiaturze, system podświetlania diodami LED - ActivLite. Użytkownik może także przełączać się pomiędzy pięcioma zdefiniowanymi trybami, z których każdy oferuje pięć poziomów jasności. Dodatkowo Quick Fire Rapid-i pozwala na zdefiniowanie czterech indywidualnych stylów podświetlenia, które zostaną zapisane bezpośrednio w pamięci klawiatury.

Prosta i funkcjonalna konstrukcja, bazująca na przełącznikach Cherry MX, doskonale sprawdzi się nie tylko w grach. Klawiatura oferuje również szereg przydatnych funkcji i rozwiązań, w tym sterowanie multimediami za pomocą klawiszy funkcyjnych, technologię N Key Rollover (NKRO) umożliwiającą bezproblemowe korzystanie z kombinacji wieloklawiszowych czy opcję blokady klawisza Windows. Ponadto niewielkie gabaryty, oraz odłączany kabel USB, pozwalają na wygodne transportowanie klawiatury w plecaku lub małej torbie podróżnej.

Klawiatura Quick Fire Rapid-i jest już dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 419 złotych. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
ptrick
ptrick
18 czerwca 2014, 17:09
Wypadałoby podać rodzaj przełączników w klawiaturze.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto