A A A

Klawiatura bezprzewodowa z touchpadem Smart marki Hykker w Biedronce

7 grudnia 2017, 10:00
Już dziś w Biedronce pojawi się wyjątkowa klawiatura bezprzewodowa z touchpadem Smart marki Hykker. Urządzenie pełni rolę tradycyjnej klawiatury oraz myszy i pozwala wygodnie sterować telewizorami SMART TV, konsolami i laptopami na odległość.
Klawiatura bezprzewodowa z touchpadem Smart marki Hykker w Biedronce

Klawiatura bezprzewodowa z touchpadem Smart marki Hykker łączy w sobie cechy tradycyjnego urządzenia oraz myszy komputerowej. Jest uniwersalna i zapewnia większą wygodę użytkowania niż klawiatury wyposażone jedynie w Bluetooth, ponieważ posiada touchpad. Touchpad to nic innego, jak panel dotykowy, który zapewnia możliwość łatwiejszego sterowania telewizorem smart TV, przeglądania internetu i wpisywania tekstu z kanapy, fotela czy łóżka nawet z odległości do 10 metrów. Pozwala sterować wieloma innymi urządzeniami i sprawdza się także w przypadku małych komputerów podłączanych do telewizorów, konsol a nawet tabletów.

Klawiatura bezprzewodowa z touchpadem Smart charakteryzuje się smukłą i minimalistyczną konstrukcją oraz wykonaniem z materiałów bardzo dobrej jakości. Wbudowany panel dotykowy z dwoma dużymi przyciskami zapewnia wygodę i precyzję obsługi. A dzięki klawiszom o niskim profilu pisanie jest nie tylko komfortowe, lecz też bardzo ciche. Klawiaturę zasilają dwie baterie - paluszki AAA. Urządzenie jest także wyposażone w tryb oszczędzania energii.

Produkt jest kompatybilny z komputerami/laptopami z system Windows: 95/98/ME/XP/Vista/7/8/10 oraz MAC, konsolami, a także platformami Smart TV (Tizen, Android, WebOS). W zestawie znajduje się wypinany odbiornik USB, zapewniający łączność między klawiaturą, a innymi urządzeniami.

Urządzenie posiada znak jednostki certyfikującej TÜV Rheinland, która zbadała je pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności.

Klawiatura multimedialna z touchpadem Smart marki Hykker znajdzie się w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 79,90 zł. Oferta ważna jest od 7 do 20 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (3)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto